I HOPE YOU ENJOYED YOUR “FREE LUNCH”

“There is no such thing as a free lunch” to popularny biznesowy idiom, oznacza że niczego nie dostajemy za darmo. Dlaczego w takim razie darmowa kanapka? Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać. Koszt jaki generuje jedno kliknięcie w naszą reklamę w google adds to ponad 10 zł, więc jeżeli znalazłeś się na tej stronie dzięki naszej promocji lunchowej to możesz policzyć ile zaoszczędziliśmy żeby zainteresować Cię naszą firmą i jej ofertą. Staramy się być kreatywni i nowocześni, nasza szkoła zainwestowała w zdobycze najnowszej technologii tj. tablice interaktywne czy tablety po to, by uczyło się lepiej i łatwiej. Zapraszamy do rodziny MME!

Oferta przygotowana przez MME stanowi doskonały wybór – sprawdź co nas wyróżnia.

W naszej szkole możesz zapisać się na zajęcia angielskiego biznesowego, który pomoże w rozwijaniu codziennych umiejętności niezbędny w środowisku międzynarodowym. Kursy jakie proponujemy odbywają się na następujących poziomach:

– Business English Certificate Vantage (B2)
– Business English Certificate Higher (C1)

KOGO UCZYMY?

Kursy Business skierowane są dla ambitnych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe związane z zawodową sferą życia.
Kursy firmowe są skierowane dla firm, które chcą podnieść poziom znajomość języka angielskiego wśród swoich pracowników.
Oferta szkolenia jest przygotowywana dla każdego Klienta indywidualnie, zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami.

JAK UCZYMY?

Nasza metoda poparta jest wieloletnim doświadczeniem.
Na pierwszym miejscu stawiamy wysoki poziom komunikacji w języku angielskim, nie pomijając tak ważnych zagadnień jakimi są znajomość struktur gramatycznych, nowego słownictwa czy utrwalanie zagadnień związanych z tematyką kursu.
Naszą kadrę stanowią doświadczeni native speakers, którzy korzystają z najlepszych materiałów dostępnych na rynku po to, by przeprowadzić kurs na najwyższym poziomie.