zdjecie-mikeNAZYWAM SIĘ MIKE I WITAM NA STRONIE NASZEJ FANTASTYCZNEJ SZKOŁY!

Jeśli jesteś już częścią “rodziny” MME zapraszamy do zapoznania się z nią i życzymy miłej lektury. Jednakże, jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy masz niepowtarzalną okazję uzyskania informacji dlaczego MME jest taka wyjątkowa.

Założyłem szkołę 14 lat temu ponieważ uwielbiam uczyć. Moją ambicją było stworzenie możliwie jak najlepszych warunków do nauki języka angielskiego. To oznacza, że MME jest jedną z nielicznych szkół gdzie założycielem jest nauczyciel a nie biznesmen, więc środki pieniężne są przeznaczane na rozwój nauczycieli i potrzebne pomoce naukowe a nie na marketing.

W MME traktujemy Cię jak przyjaciela, nie jak Klienta i to uczucie jest myślą przewodnią szkoły. Większość osób zaczyna naukę u nas dzięki rekomendacji znajomych. W MME poczujesz się częścią rodziny. Spodoba Ci się nasza “chill-out kitchen”, spotkania i posiłki, w tym śniadania przed egzaminacyjne czy też wspólne kolacje na koniec semestru.

Ja, oraz reszta zespołu MME, jesteśmy wysoko zmotywowanymi profesjonalistami aby wykonywać naszą pracę najlepiej jak umiemy dla Ciebie – zawsze! Niestety, nikt nie jest doskonały, na pewno nie ja! Ale też wiem, że nigdy nie zaprzestaniemy próbować być lepsi.
Mike